17 Серпня, 2021 р., 10:11
У четвер, 2 вересня о 16:00 год відбудуться громадські слухання щодо внесення змін до детального плану території в межах вулиць Вознесіння (Д.Дяченко) та та Відродження у місті Пустомити Львівського району, Львівської області.
16 Серпня, 2021 р., 12:58
У п’ятницю, 20 серпня 2021 року о 15:00 год відбудеться засідання Виконавчого комітету Пустомитівської міської ради у сесійній залі (3 поверх).
16 Серпня, 2021 р., 11:06
Рекомендації щодо застосування соломи та інших основних типів залишків рослинності для поповнення вмісту органічної речовини ґрунту ТУТ
16 Серпня, 2021 р., 11:03
У Городоцькій ДПІ проведено семінар за участю начальника інспекції Романа Миськіва щодо запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету.
16 Серпня, 2021 р., 10:40
Ти студент навчального закладу України? Тоді ця інформація для тебе! ГС «Український народний контроль», інформаційний портал Basis.Credit та офіційний партнер Soul СATERING запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Призовий фонд - 17 000грн. Здійсни свою мрію – отримай стипендію на навчання! Умови конкурсу доволі прості. Більш детально ознайомитись з умовами  можна за  посиланням - https://basis.credit/contest/
16 Серпня, 2021 р., 10:33
 Фахівці Городоцької ДПІ нагадують, що 16 серпня останній день подання звітності РРО звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма №3ВР-1) за липень 2021 року (п.7 ст.3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265)); довідки про використані розрахункові книжки за липень 2021 року (п.7 ст.3 Закону №265).
16 Серпня, 2021 р., 10:28
Нещодавно відбулася «гаряча лінія» у Пустомитівській ДПІ. На запитання відповідав начальник Пустомитівської ДПІ Роман Сас. Запитання: Що ж таке одноразове добровільне декларування? Відповідь: одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів, розміщених як на території України так за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані за рахунок доходів, що підлягали оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.
16 Серпня, 2021 р., 10:27