20 Серпня, 2021 р., 09:46
Держава змінює підходи до надання соціальної допомоги малозабезпеченим. Нові механізми запроваджуються в рамках експериментального проекту Міністерства соціальної політики України з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах. Відповідна постанова ухвалена урядом.
19 Серпня, 2021 р., 15:58
Недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, зокрема навмисне підпалювання сухої трави у більшості випадків призводить до загоряння торфовищ, лісової підстілки, лісу та сміттєзвалищ, що може призвести до масштабних пожеж, які становитимуть загрозу не лише довкіллю, житловим будинкам та інфраструктурі, але й життю і здоров’ю людей, особливо тим, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами.
19 Серпня, 2021 р., 14:24
 Після 1 січня 2025 року незатребувані ділянки-земельні паї  будуть визнані безхазяйними і передані у комунальну власність територіальної громади, на території якої вони розташовані.
19 Серпня, 2021 р., 09:31
Вчора, 18 серпня відбулося четверте засідання тимчасової депутатської комісії із усунення неприємного запаху (явища), яке уже тривалий час «тероризує» громаду Пустомит.
19 Серпня, 2021 р., 09:30
21 серпня Початок 10:00 год Локації: Пустомитівська ЗОШ#1 , Пустомитівська ЗОШ#2 .
19 Серпня, 2021 р., 08:22
19 серпня відзначаємо свято Преображення Господнє або Другий чи Яблучний Спас. Преображення Господнє – це одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві, встановлене на честь об’явлення божественної сили Христа Спасителя своїм учням.
18 Серпня, 2021 р., 12:27
Начальником Городоцької ДПІ Романом Миськівим проведено семінар з питань одноразового добровільного декларування.
17 Серпня, 2021 р., 14:22
У Городоцькій ДПІ проведено чергову «гарячу лінію» щодо запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету.