30 Липня, 2021 р., 14:20
Пустомитівська територіальна громада серед шести громад, які отримають підтримку у розроблені інвестиційного паспорту громади, що надасть можливість об’єктивно оцінювати і використовувати потенціал територіальноі громади.
29 Липня, 2021 р., 15:10
У неділю, 25 липня у селі Семенівка відсвяткували День села. У рамках святкування проводився збір коштів для сім’ї Сендега зі села Наварія, що опинилася в складних життєвих обставинах.
29 Липня, 2021 р., 14:25
Об’єктами перевірок Національної соціальної сервісної служби України стануть всі організації, які беруть участь у призначенні або оформленні документів для встановлення субсидій та допомог, а також організації, які надають соціальні послуги.
29 Липня, 2021 р., 14:25
У країні змінюється модель надання соціальної підтримки, центр надання соціальних послуг переноситься до громад, що є зручним для людей, яким тепер не доведеться їздити в обласний або районний центр для отримання соціальних послуг. Адмініструванням цих послуг і контролем їх якості надання займеться Національна соціальна сервісна служба України. Про це повідомив голова Нацсоцслужби України Владислав Машкін у своїй колонці для інтернет-видання «Економічна правда».
28 Липня, 2021 р., 14:29
Пустомитівська міська рада організовує 02.08.2021 року (понеділок) орієнтовно о 11:30 проведення фокус-групи у форматі Zoom наради, тривалістю до 2-х годин, за напрямом «РОЗВИТОК СПОРТУ» для розробки стратегії розвитку територіальної громади.
28 Липня, 2021 р., 14:23
Пустомитівська міська рада організовує 02.08.2021 року (понеділок) орієнтовно о 09:30 проведення фокус-групи у форматі Zoom наради, тривалістю до 2-х годин, за напрямом «РОЗВИТОК КУЛЬТУРИ» для розробки стратегії розвитку територіальної громади.
28 Липня, 2021 р., 09:16
У п’ятницю, 30 липня о 16:00 год відбудуться громадські слухання щодо проекту внесення змін до детального плану території між вулицями Відродження та Вознесіння (Д.Дяченко) у м. Пустомити. (Щодо багатоквартирної житлової забудови на приватній земельній ділянці між вулицями Відродження та Вознесіння).
28 Липня, 2021 р., 08:59
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Ваших іменин дорогі Володимири,
28 Липня, 2021 р., 08:55
У Городоцькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області відбувся «круглий стіл» за участю начальника інспекції Романа Миськіва, який наголосив, що з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року проводиться кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.
28 Липня, 2021 р., 08:55
Вчора, 27 липня розпочався XVI Український муніципальний форум, який зібрав міських, селищних і сільських голів зі всієї України. Активну участь бере й ньому й міський голова Пустомитівської громади, Олег Серняк. Бажаємо йому цікаво та плідно превести час, ознайомитися з успішними практиками інших громад.