13 Квітня, 2023 р., 09:17
Рівень безробіття у Львівській області продовжує знижуватися: якщо у перших числах цьогорічного січня послугами служби зайнятості користувалися 5147 безробітних, то на початку квітня – 3691.
12 Квітня, 2023 р., 15:54
У добрій співпраці міського голови Олег Серняк за сприяння депутата міської ради Yuras Roman студенти із завідувачем кафедри Кафедра ґрунтознавства і географії ґрунтів Паньківом З.П., викладачами, заступником міського голови Тетяна Голдун та працівниками відділу ЖКГ спільно висадили сьогодні кілька десятків саджанців модрини європейської, дуба черешчатого, сосни чорної та липи вузьколистої на вулиці В.Зейлика у місті Пустомити.
12 Квітня, 2023 р., 10:01
У межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини 9 громад отримають співфінансування з обласного бюджету на створення спортивних майданчиків.
10 Квітня, 2023 р., 14:31
З Порядком денним можна ознайомитися ТУТ
10 Квітня, 2023 р., 14:16
Для надання можливості тимчасово незайнятим особам працею рук заробляти кошти та водночас відновлювати зруйновану війною країну на законодавчому рівні створений механізм залучення безробітних до суспільно корисних робіт під час воєнного стану.
10 Квітня, 2023 р., 14:02
Пустомитівська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що Законом України від 30 червня 2021 року № 1591-IX «Про платіжні послуги» (далі - Закон № 1591-IX) створено умови для переходу української платіжної інфраструктури на міжнародний стандарт обміну платіжними повідомленнями ISO 20022, який є основою функціонування європейських платіжних систем.
10 Квітня, 2023 р., 10:20
Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації було створено публічний канал «Інформпортал Захисників та Захисниць України» для інформування Захисників та Захисниць Львівщини та їх сімей про новини у ветеранській сфері, актуальні державні та обласні програми підтримки, зміни у законодавстві, гранти та анонси заходів в соціальній мережі Telegram.
10 Квітня, 2023 р., 10:04
Запрошуємо всіх подавати заявки на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України».
10 Квітня, 2023 р., 09:49
Великодня допомога для наших захисників може бути різною, сьогодні це вкотре доводить міцна та важлива співпраця Veritas Ambulanz, International Association for Support of Ukraine (Тарас Дурбак) та активного мешканця нашої громади Петра Вовка.
09 Квітня, 2023 р., 11:53
Вітаємо парафіян храму Святого Мартина зі Семенівки та храму Вознесіння Пресвятої Богородиці з Наварії із Великоднем!