23 Лютого, 2023 р., 15:15
Податківці Пустомитівської ДПІ інформують відвідувачів податкової інспекції, що з початку 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року.
21 Лютого, 2023 р., 16:13
У січні-грудні торік 249 роботодавців області отримали у Львівському обласному центрі зайнятості дозволи або продовжили термін їхньої дії на застосування праці 381 іноземного громадянина із 42 країн світу.
21 Лютого, 2023 р., 11:18
У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими розробили дорожню карту покрокових дій у випадках, коли члена родини:
21 Лютого, 2023 р., 11:00
Пустомитівська міська рада проводитиме аукціони земельних ділянок
17 Лютого, 2023 р., 14:58
Пустомитівська ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області нагадує, що з 01.01.2022 набрав чинності Закон України від 30.11.2021 року №1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (далі – Закон №1914).
17 Лютого, 2023 р., 11:42
Пустомитівська ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області надає інформацію, що перереєстрація програмного реєстратора розрахункових операцій здійснюється у разі зміни найменування (прізвища, імені, по батькові (за наявності)) або податкового номера суб’єкта господарювання (без державної реєстрації припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця), найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО.
17 Лютого, 2023 р., 11:40
Пустомитівська ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області області інформує, що статтею 67 Конституції України передбачено, що кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.