28 Березня, 2023 р., 10:09
Для отримання компенсації власник жилого приміщення повинен виключно з 1 до 5 числа кожного місяця подати заяву за попередній місяць до Пустомитівської міської ради.
24 Березня, 2023 р., 14:36
Голова Пустомитівської громади Олег Серняк взяв участь у Регіональному з'їзді територіальних громад Львівської області: ключові пріоритети області на 2023 рік:
24 Березня, 2023 р., 14:23
Від січня і до 20 березня цього року через місцеві підрозділи Львівського обласного центру зайнятості роботу шукали 1161 внутрішньо переміщена особа, у тому числі 896 безробітних.
24 Березня, 2023 р., 11:11
Від  шкідників  і  хвороб  втрата  урожаю  винограду  у  деякі  роки  перевищує 50%.  На  зростання  шкідливості  патогенних  організмів  найбільше  впливають погодні  умови.
24 Березня, 2023 р., 11:06
Часто  звертаються  садівники, фермери  Львівського  р-ну   з  такими  питаннями,  що  робити  коли  на  ягодах  аґрусу та смородини  утворюється     наліт сірий, в інших бурий і т.д?
24 Березня, 2023 р., 10:46
Як зауважив міський голова Олег Серняк: «Трішки не встигли з терміном, проте ця покупка однозначно приурочена до Дня комунальника, який недавно відзначали у громаді».
23 Березня, 2023 р., 15:25
         Значне місце серед всіх шкідників займають мишоподібні гризуни. Мишоподібні гризуни, відіграють важливу роль у природних екологічних системах.